blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG hitaes
ČLÁNKY
DISKUSIE
1
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
Michal GabanyiTom CLancy's The Division
pridal Michal Gabanyi 3.5. 2016 o 14:27Sériu hier Tom Clancy's všetci dobre poznáme, a Ubisoft prišiel s ďalšou hrou pod názvom The Division.
 
V meste New Yourk kde sa celá hra odohráva vypuklá epidémia, jedná sa o vylepšený druh výrusu ktorý má 90% šancu na usmrtenie.
Samozrejme v meste vzniká chaos a jediný kto tomu môže zabrániť je organizácia zvaná Division.
Ako agent tejto organizácie sa pokúšate navrátiť poriadok do mesta a zistiť kto za týmto chaosom vlastné stojí.
Znie to všetko síce dobré ale nieje tomu tak, Hra vám totiž ponúka veľa vedľajších úloh ale jedine čím sa líšia je lokácia inač sa strašne často opakujú, "zachráň toho, skontroluj tamto a podobne" strašné klišé a myslíte si že som dosť kritický? tak tu je ešte jedná perlička, hra má krátky príbeh a skladá sa len z 15 misií.
Aký je teda celí zmysel hry? no nazbierať si zbroj a hurá do temnej zóny.
 
Kladnov stránkov hry je grafické spracovanie, zmena dni a noci, od jasného počasia po hmlu alebo snehove búrky to všetko pridáva hre na kráse.
Ďalšie plus je i možnosť vylepšovania zbrani, nájdete tú 6 druhov, od pištole až po odstrelovacie pušky zároveň ste vybavený roznimi typmi granátov.
Zaujímavosťou je i možnosť vylepšovať svoju základňu a otvárať tak ďalšie talenty vášho agenta.
 
Taktiež som zmienil "Temnu zónu" jedná sa o lokáciu kde sa môžte stretnúť s ostatními hráčmi a môžte si pomôcť alebo sa stať takzvaními Rogue Agentmy, tým pádom na vás bude vypísaná odmena.
Ak vás zabijú ako Rogue agenta vaša strata peňazí a skuseností bude omnoho vyšia, ak však prežijete dostanete vyšiu odmenu.
Veci ktoré nájdete v Temnej oblasti nemôže vynášať von, k tomu abi ste tieto veci zýskali budete ich musieť odniesť do špecialnej oblasti kde vám ich vyzdvihné helikoptéra, samozrejme tam nemusíte biť sami a hráči ktorý sa tvaria ako spojenci sa môžu razom zmeniť na Rogue a vaše veci si privlastnia.
Ubisoft naplánoval 2 rozšírenia zdarma a potom season pass ktorý si môžete zakúpiť.
 
Aké je teda záverečné hodnotenie? hra má dobré spracovanie i keď jej chýba lepší príbeh ale na vybláznenie s kamarátmi odporúčam. Ubisoft by si mohol trochu rozmyslieť cenu za Season pass ale to nijak neovplyvníme, takže finálne hodnotenie je 7/10 (dobré)
 
 
Novinky:
Ubisoft do hry pridal prvok, ktorí automaticky odosiela logy na server, ten spozná keď niečo nieje v poriaku (bugovanie cez steny, vysoká kadencia, teleportovanie za pomoci hacku apod...).
Niektorý hráči sa takto môžu prirpraviť na 14-30 dňové bany, prípadne zmazanie postavy či za opakovanie až perma bany.
Toto zaopatrenie určite poteší hráčov ktorý si veci zbierali poctivo.Prístupov 4420
Kvalita článku
(100%) hlasov 1

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Tom CLancy's The Division
[ 3.5.2016] (príspevkov 0)